Skip to content

Yhteydenotto

Voit olla meihin yhteydessä puhelimitse, sähköpostitse, sosiaalisessa mediassa tai piipahtamalla toimistollamme.

Futusome Oy
Vilhonkatu 5
00100 Helsinki

Sijainti kartalla

Futusome on social media

Lähetä sähköpostia: sales@futusome.com

Katso kaikki avoimet työpaikat.

Voit myös lähettää meille avoimen hakemuksen jos mikään avoimista paikoista ei sovi sinulle.

Jätä tietosi, niin otamme yhteyttä.

Futusomelaiset

Juho Muhonen

Toimitusjohtaja 

juho@futusome.com

+358 44 515 0070

Simo Valling

Vakuutusyhtiöapuri 

simo@futusome.com

+358 50 381 8829

Sonja Baer

Asiakkuusjohtaja 

sonja@futusome.com

+358 40 173 7123

Ville Tegelberg

Business Development Manager 

ville@futusome.com

+358 44 294 3933

Mikko Salonoja

CTO 

mikko@futusome.com

 

Petteri Susi

Head of Dev Ops 

petteri@futusome.com

 

Timo Nurminen

Head of Data 

timo@futusome.com

+358 44 586 8797

Juha Ritala

Data Scientist 

juha@futusome.com

 

Kirill Inkine

Tuotekehittäjä 

kirill@futusome.com

 

Victoria Dziuba

Data Scientist 

victoria@futusome.com

 

Atte Tamminen

Tuotekehittäjä 

atte@futusome.com

 

Henry Nilert

Advisor